Uosobienie jakości
i dobrego smaku

pl

Kategorie

Bądź na bieżąco

Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wysyłka / zwroty

Wysyłka

Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanej firmy kurierskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego.

Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy procesie składania zamówienia. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).

Zwroty

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Przesyłka zwrotna powinna zawierać:
1. Towar, w stanie niezmienionym, który chcą Państwo zwrócić.
2. Wypełniony formularz odstąpienia od umowy (pobierz druk odstąpienia od umowy).
3. Dowód zakupu.

Formularz zwrotu towaru należy pobrać, wydrukować i wypełnić. Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydruku Formularza jego treść można napisać odręcznie na kartce wypełniając przy tym wymagane informacje.

Przesyłkę należy odesłać na adres:

LAttante.pl
ul. Elsnera 1/2
42-218 Częstochowa


Projekt i wykonanie imoli.pl