Akcesoria 

Dziecięce akcesoria na każdą pogodę!

Każda mama z niecierpliwością oczekuje momentu, kiedy będzie mogła zabrać swoje maleństwo na pierwszy spacer i zacząć odkrywać przed nim kolejne ciekawostki wszechświata. Zarówno na tą pierwszą przechadzkę, jak i na każde kolejne wyjście, musimy odpowiednio przygotować naszego maluszka. Co prawda polska pogoda bywa nieprzewidywalna, ale odpowiednio dobrane dziecięce akcesoria pomogą uchronić naszą pociechę przed zimnem nawet podczas niesprzyjających warunków. Jakie akcesoria dziecięce znajdują się w ofercie LAttante? Zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie nie zabrakło tak podstawowych elementów ubioru jak czapki, rękawiczki oraz kominy.

Luksusowe akcesoria dla dzieci

Nasze prestiżowe akcesoria dziecięce zostały wykonane jedynie z naturalnych i trwałych materiałów, dzięki czemu możemy zapewnić maluchowi odpowiednią ochronę przed zimnem i wiatrem. Każdy model, który jest przeznaczony na okres zimowy i jesienny, został specjalnie ocieplony i, oprócz grubego zewnętrznego materiału, posiada także polarową wewnętrzną warstwę, która zapewnia dziecku dodatkową ochronę. Dzięki temu, podczas wspólnych spacerów nie będziesz musiała martwić się o komfort Twojego malucha, a skupisz się jedynie na świetnej wspólnej zabawie.

Wysoka funkcjonalność i jakość to oczywiście nie jedyne zalety naszych akcesoriów dla dzieci. Zadbaliśmy również o to, by wszystkie produkty były zaprojektowane w tej samej stylistyce, dzięki czemu każda mama może stworzyć własny unikalny zestaw, który wyróżni dziecko wśród jego rówieśników. Akcesoria dziecięce LAttante, takie jak czapki czy kominy, zostały stworzone w jednym uniwersalnym rozmiarze, dzięki czemu udało nam się zniwelować problem z doborem odpowiedniego modelu. Oznacza to, że ten sam produkt mogą nosić zarówno niemowlaki, jak i kilkuletnie dzieci, a ulubiony dodatek może rosnąć razem z maluchem i towarzyszyć mu na każdym kroku.

Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów


Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie imoli.pl