Pościele 

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Stylowa dziecięca pościel dla Twojego malucha

Jako rodzice, bardzo szybko zauważymy, że podczas pierwszych miesięcy swojego życia, nasze maluchy spędzają zdecydowaną większość czasu w swoich łóżeczkach. Naturalne jest więc, że musimy zadbać o to, by miały one jak najlepsze możliwe warunki do odpoczynku oraz regenerującego snu. Właśnie dlatego, w asortymencie naszego sklepu internetowego, znajduje się także stylowa dziecięca pościel, która została wykonana z materiałów najwyższej jakości.

Komplet pościeli, pod jakim umieścimy naszego malucha, powinien oczywiście być antyalergiczny i zapobiegać powstawaniu roztoczy. Warto także wybrać przepuszczające powietrze i całoroczne produkty, które sprawią, że w lecie nasza pociecha nie przegrzeje się, a w zimie będzie jej odpowiednio ciepło. Właśnie takimi cechami charakteryzuje się każda pościel dziecięca dostępna w asortymencie LAttante. Wiemy, że skóra malucha jest bardzo delikatna, dlatego nie powinny mieć z nią kontaktu żadne materiały, które mogą ją podrażnić czy wywołać uczulenie. Pamiętając o tym niezwykle istotnym fakcie, do wyrobu naszej pościeli dziecięcej wybraliśmy wysokiej jakości bawełnę, która jest całkowicie bezpieczna dla skóry maluszka.

Minimalistyczny design dziecięcej pościeli

W LAttante wyznajemy zasadę mówiącą, że nawet artykuły użytku codziennego powinny być piękne - w końcu otaczamy się nimi przez większość dnia. W duchu tej myśli, zadbaliśmy o to, aby pościel dziecięca dostępna w naszym sklepie internetowym, była nie tylko bezpieczna dla zdrowia malucha, ale także niezwykle stylowa. Właśnie dlatego, podczas projektowania naszych produktów, zdecydowaliśmy się na ponadczasowe zestawienia kolorystyczne, które sprawiają, że dziecięca pościel będzie stanowić elegancki fragment wystroju sypialni naszej pociechy. Minimalistyczny i uroczy design powoduje, że pościel z łatwością dopasujemy do pozostałych elementów, które znajdują się w łóżeczku dziecka, takich jak prześcieradło, kocyk czy narzutka.Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone