Rampers 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Niektóre dzieci nie lubią się ubierać. Denerwują się niesamowicie, kiedy czas wyjścia z domu niepokojąco się wydłuża, bo Mama czy Tata musi je jeszcze odpowiednio wyszykować i dostosować ubiór do aktualnej pogody. Na szczęście jest jedno, praktyczne wyjście, które pozwoli zaoszczędzić cenne minuty, a przy tym zagwarantuje naszym maluchom wygodę i ciepło – rampers.

Rampers nie tylko na lato

Kompletując wyprawkę dla noworodka czy uzupełniając garderobiane braki w szafie starszaka, niejeden rodzic spotkał się z nowym terminem określającym jakąś część odzieży, której do tej pory nie znał. Tak może być w przypadku tajemniczego rampersa – co to może być? W dużym skrócie rampersem nazywamy jednoczęściowe ubranko dla dziecka (nie tylko noworodka czy niemowlaka), którego krój przypomina coś pomiędzy pajacykiem a body. Nie posiada zabudowanej części na stopy, może mieć zarówno długi jak i krótki rękawek, jak również cienkie ramiączka. Ten typ ubrania dla maluszka jest bardzo wygodny i zdaje egzamin szczególnie latem, kiedy znany wszystkim pajacyk nie spełnia swej roli, bo dziecku jest za gorąco, ale jednocześnie zbyt chłodno, by założyć mu zwykłe body. Bazując na tym praktycznym kroju w LAttante stworzyliśmy wyjątkowy model, który sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym.

Cieplutki kombinezon dla dzieci

Rampers z naszej kolekcji to nic innego jak cieplutki kombinezon dziecięcy, wykonany z puszystego polaru, który idealnie nadaje się na wiosenno-jesienne spacery i wyjścia. Zapinany na suwak zdecydowanie przyspieszy proces ubierania i rozbierania, kiedy mamy do czynienia z małym nerwusem. Przy kapturze posiada praktyczne ściągacze, dzięki czemu w razie wiatru lub nagłego spadku temperatury, kaptur dokładniej otuli główkę dziecka. Rampersy z naszej kolekcji ozdobiliśmy pięknym, puszystym futrem (w modelach do wyboru z futrem naturalnym, bądź sztucznym), które można zapinać i odpinać w zależności od potrzeb. Nasze rampersy dla dzieci będą świetnym kompanem spacerów już od pierwszych dni życia, gdyż występują już od rozmiaru 56!Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone