Everest 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Praktyczny i funkcjonalny kombinezon dla dzieci to niekwestionowany faworyt dziecięcej garderoby dla wielu rodziców. Wykonany z trwałych materiałów zadba o optymalny komfort termiczny niezależnie od panujących za oknem warunków. Poznaj jeden z naszych wyjątkowych modeli – Kombinezon Everest.

Wygodny i ciepły

Dzieci to niezwykle ruchliwe istotki, których ani deszcz ani śnieg nie jest w stanie odstraszyć przed wyjściem z domu. Każdy rodzic stara się znaleźć dla niego odpowiednie ubranie, które sprawdzi się w każdych okolicznościach. Szczególną uwagę należy przyłożyć do zimowych ubranek, by uchronić nasze pociechy przed niebezpieczną utratą zimna podczas niepozornych zabaw na świeżym powietrzu. Kombinezon Everest stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla maluchów, które nie potrafią jeszcze chodzić, jak i dla tych, które nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Lekkie jak piórko, zadbają o optymalny komfort termiczny każdego malucha i nie będą krępować jego ruchów.

Idealne na zimowe mrozy!

Kombinezony Everest odporne na wiatr i śnieg świetnie odnajdą się szczególnie w wymagających, zimowych warunkach. Wykończone ściągaczami rękawy i nogawki ochronią przed niebezpieczną utratą ciepła i jednocześnie ograniczą przedostawanie się śniegu bądź wody do wnętrza ubrania nawet podczas intensywnych zabaw. Kombinezon Everest mino swojej niepozornej wagi nadaje się na mróz sięgający minus 30 stopni! Występuje w różnych wariantach kolorystycznych i dwóch wersjach – z odpinanym futerkiem ze skóry naturalnej bądź ekologicznej.Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone