*

Uosobienie jakości
i dobrego smaku

pl

Kategorie

Bądź na bieżąco

Lattante - Wszelkie prawa zastrzeżone

Blog - Lattante

Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie domu przed dzieckiem

Moment, w którym widzimy jak nasza pociecha zaczyna raczkować to chwila, której nie sposób zapomnieć. Szybko jednak zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele niebezpieczeństw czyha na malucha w naszych wnętrzach. Warto więc zadbać o prawidłowe zabezpieczenie domu przed dzieckiem.

Pozbądź się bałaganu - przechowywanie zabawek dziecięcych

Utrzymanie porządku w dziecięcym pokoju to marzenie każdego rodzica, jednak porozrzucane wszędzie pluszaki i klocki mogą skutecznie uniemożliwić osiągnięcie tego celu. Jak więc przechowywać zabawki tak, by przysparzały nam jak najmniej kłopotów na co dzień?

Jak ubrać dziecko jesienią na spacer?

Mniej słońca, pochmurne niebo, deszczowe poranki - wszystkie znaki jasno wskazują na to, że jesień rozgościła się u nas na dobre. Pamiętajmy jednak, że nawet takie warunki pogodowe nie powinny nas powstrzymać przed regularnymi spacerami z maluchem na świeżym powietrzu. Sprawdźmy więc jak ubierać dziecko jesienią.
Wyprawka do szpitala

Wyprawka do szpitala

Kiedy zbliża się termin porodu warto mieć przygotowaną torbę z najpotrzebniejszymi rzeczami, aby nie pakować się w pośpiechu.
Zdrowy sen malucha

Zdrowy sen malucha

Zdrowy sen jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju maluszka. Co zrobić, aby zapewnić dziecku spokojny sen? Warto pamiętać o kilku zasadach.
Kąpiel bez stresu

Kąpiel bez stresu

Kąpiel maluszka powinna być stałym rytuałem, tzn. odbywać się o stałej porze. Niektóre maluchy uwielbiają kąpiele, niestety niektóre wręcz przeciwnie.


Projekt i wykonanie imoli.pl